Školní vodácké kurzy a vodácké výlety pro školy

                                                  Školní vodácké kurzy zajišťujeme za zvýhodněné školní ceny!

Vodácké výlety pro základní, střední i vyšší odborné školy organizujeme  v květnu, v červnu a v září (seznamovací kurzy). Pro Váš školní vodácký kurz zajistíme vodácké vybavení, zkušeného vodáckého instruktora.

Start vodáckého kurzu je nově na ul. Loucká v Cempu Znojmo.

                                                

Kompletní nabídka v PDF verzi zde

(soubor má vel. 30 Mb)

 

 

Napište nám nebo zavolejte, abychom Vám připravili nezávaznou nabídku. Vyberte si pouze služby, které potřebujete: 

  • ZDARMA: pomoc s plánováním trasy, na každých 10 studentů 1 místo pro učitele zdarma, doprava vodáckého vybavení na start a z cíle trasy.
  • Školám neúčtujeme žádné stornopoplatky při malých změnách počtu žáků na poslední chvíli. 

Vaše další dotazy rádi zodpovíme a objednávky ochotně vyřídíme na tel 727877147   Kontakt: info@pujcovnanadyji.cz,

   

Služby vodáckých instruktorů

Dle metodickéího pokynu MŠMT by měl skupinu na školních vodáckých kurzech doprovázet 1 instruktor na každých 5 kanoí (nebo 2 rafty), tedy na každých 10 žáků. Všichni naši vodáčtí instruktoři absolvovali akreditované kurzy "Instruktor vodní turistiky", navíc procházejí každoročně školením bezpečnosti na vodě a první pomoci. Naučí žáky ovládat kanoi, dohlížejí na bezpečnost v průběhu plavby - hlavně při sjíždění jezů a v neposlední řadě mají připraveno mnoho her na vodě i na suchu.

Rezervace a platba

Zarezervujte si termín Vašeho vodáckého kurzu co nejdříve, aby se nestalo, že Vámi vybraný termín, nebo oblíbený průvodce bude již obsazený.

Pro rezervaci školního vodáckého kurzu potřebujeme znát termín, počet účastníků (alespoň přibližně) a řeku, na kterou chcete vyrazit. Rozmyslete si také, kolik budete potřebovat vodáckých instruktorů, protože jejich čas musíme zamluvit co nejdříve.

Vaši závaznou objednávku nám pošlete emailem, my Vám obratem zašleme podklady k platbě zálohy. Zálohu ve výši 50% z celkové ceny kurzu byste měli zaplatit do konce března, příp. do 14 dnů od objednání, pokud objednáváte kurz později. Doplatek zaplatíte hotově při zahájení akce (podle skutečného počtu účastníků).

Školám neúčtujeme žádné storno poplatky při změnách počtu žáků (do 10%) na poslední chvíli! Chápeme, že vždycky někdo onemocní nebo z jiných důvodů nakonec na vodácký kurz nemůže.

Na vyžádání připravíme pro školu smlouvu o kurzu (vzor zde) nebo vystavíme fakturu na školu. V tom případě nám prosím pošlete fakturační údaje školy při objednání kurzu.

Vaše další dotazy rádi zodpovíme a objednávky ochotně vyřídíme na tel: 727877147 , nebo pište na e-mail: info@pujcovnanadyji.cz